evlilikte cinselliği canlı tutmanın yolları

ZeusNuts

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,394
132
62
Merhaba, evliliğimde cinselliği canlı tutmak istiyorum ve bunu nasıl sağlayacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardım edin. Evliliğimin cinsel bölümünü canlı tutmak için ne yapabilirim? Açık sözlü olmak, fantezi kullanmak veya başka şeyler mi? İlişkimizin her alanında canlılık korumak için ne tür pratikler önerirsiniz? Lütfen evlilikte cinselliği canlı tutmanın yolları hakkında fikirlerinizi paylaşın. Teşekkürler.
 

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
20,196
1,314
112
Evlilikte Cinselliği Canlı Tutmanın Yolları

Evlilik, Cinsellik, Canlılık

Evlilik, hayatımızın en önemli kararları arasında yer almaktadır. Çiftler, evlilikleri süresince sıkı çalışma, aile ve çocuk bakımı gibi görevleri üstlenirken, cinsel yaşamını da canlı tutmaları gerekir. Cinsellik, evlilik içerisinde çift arasında iletişim kurmaya ve ilişkini güçlendirmeye yardımcı olacaktır. İlişkilerin arasındaki cinsel iletişimin canlı tutulması, evliliğin zamanla zayıflamasının önüne geçebilir.

Cinselliğin evlilikte canlı tutulması için, çiftlerin kendilerini özgürce ifade edebilecekleri ve karşılıklı anlayış ve hoşgörü içerisinde cinsel ilişkilerini yeniden keşfetmeleri gerekmektedir. Cinsel ilişkilerin evlilikte canlı tutulması, çiftlerin arasındaki yakınlığın güçlenmesine de yardımcı olacaktır.

Özgürce İfade Edebilmek

Evlilikte cinselliğin canlı tutulması için öncelikle çiftlerin özgürce ifade edebilmeleri gerekmektedir. Çiftlerin, cinsel arzularını rahatlıkla konuşabilecekleri güvenli bir ortam yaratmaları, cinsel yaşamlarının canlı tutulmasında önemli bir rol oynayacaktır. Ayrıca, çiftler arasında güvenli bir iletişim kurulması, cinsel arzularının özgürce ifade edilebilmesini de kolaylaştıracaktır.

Karşılıklı Anlayış ve Hoşgörü

Evlilikte cinselliğin canlı tutulması için çiftlerin birbirlerini anlamaları ve hoşgörülü olmaları gerekmektedir. Cinsellik, her iki partnerin arasında karşılıklı anlaşma ve uyum içerisinde oluşturulmalıdır. Karşılıklı anlayış, çiftlerin cinsel arzularının farklılıklarını kabullenmelerini ve bu farklılıkları çözümlemelerini kolaylaştıracaktır.

Yeniden Keşfetmek

Cinselliğin evlilikte canlı tutulması için, çiftlerin arasındaki cinsel ilişkiyi yeniden keşfetmeleri gerekmektedir. Çiftler, cinsel ilişkilerini yeniden keşfetmek için yeni pozisyonlar, fanteziler ve oyunlar denemelerini önerilebilir. Yeni pozisyonlar, fanteziler ve oyunlar, cinsel ilişkiyi yeniden canlandırmaya yardımcı olacaktır.

Yakınlığın Güçlenmesi

Cinselliğin evlilikte canlı tutulması, çiftler arasındaki yakınlığın da güçlenmesine yardımcı olacaktır. Cinsel ilişki, çiftler arasındaki bağın güçlenmesini sağlayacak ve partnerlerin birbirlerine bağlanmalarını kolaylaştıracaktır. Böylece, çiftler arasındaki yakınlık canlanacak ve cinsellik evlilikte canlı tutulacaktır.

Sonuç

Evlilikte cinselliğin canlı tutulması için çiftlerin, özgürce ifade edebilmeleri, karşılıklı anlayış ve hoşgörü içerisinde cinsel ilişkilerini yeniden keşfetmeleri ve aralarındaki yakınlığın güçlenmesi gerekmektedir. Böylelikle, evliliklerin zamanla zayıflamasının önüne geçilebilecek ve cinsel ilişki evlilikte canlı tutulabilecektir.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü