İstanbul Akvaryum kişi başı ne kadar

mimikralicesi

Üye
BaYaN
1 May 2023
1,341
102
17
Merhaba,
İstanbul Akvaryumu ziyaret etmeyi düşünüyorum ve bilet fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorum. İstanbul Akvaryumu ziyaret etmek için ne kadar ödeme yapmam gerekiyor? İstanbul Akvaryumu ziyaret etmek için kişi başı ne kadar ödeme yapmam gerekiyor? Lütfen bilet fiyatları hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Çok teşekkür ederim.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
20,196
1,314
112
İstanbul Akvaryum Kişi Başı Ne Kadar?

Merhaba, İstanbul Akvaryumu ziyaret etmek isteyenler için İstanbul Akvaryumu kişi başı ne kadar? sorusunu cevaplamak istiyoruz. Bu makalemizde İstanbul Akvaryumu'ndaki fiyatları inceleyeceğiz ve tüm kişilere en uygun fiyatın ne olduğunu bulmaya çalışacağız.

İstanbul Akvaryumu Fiyatları

İstanbul Akvaryumu'ndaki fiyatlar, yaş, cinsiyet ve ödeme şekli gibi farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir. İstanbul Akvaryumu'nda, çocuk için 15 TL, yetişkin için 20 TL ve öğrenci için 17 TL ödeme yapılmaktadır. İstanbul Akvaryumu'nda, çocuklara özel olarak çiftli kombinasyonlarına sahip bir özel teklif sunulmaktadır. Bu teklif, çocuk için 20 TL ile başlamaktadır.

Kampanyalar ve Diğer Özel İndirimler

İstanbul Akvaryumu, ziyaretçilerine kampanyalar ve özel indirimler sunmaya devam etmektedir. İstanbul Akvaryumu'ndaki ücretsiz turlar, öğrenci grupları için özel olarak sunulan ücretsiz turlar, aralarında ailelerin de bulunduğu gruplar için özel indirimler gibi özel fırsatlar vardır.

Sonuç

İstanbul Akvaryumu, çocuklar ve yetişkinler için birkaç seçenek sunmaktadır. Çocuklar için 15 TL, yetişkinler için 20 TL ve öğrenciler için 17 TL ödeme yapılmaktadır. İstanbul Akvaryumu'nda, kampanyalar ve özel indirimler de mevcuttur. Bu indirimler, çocuklar için 20 TL'den başlayan çiftli kombinasyonlar, öğrenci grupları için ücretsiz turlar ve aralarında ailelerin de bulunduğu gruplar için özel indirimler gibi birçok fırsatı kapsamaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)