Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesine hangi Otobüs gider

DeRiNDaRBe

Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,355
111
17
İzmir
Merhaba, Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesine hangi otobüs gider? sorusuna cevap arıyorum. Liseye en yakın durakta ne tür bir otobüs var? Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesini çevreleyen bölgeye giden otobüsleri öğrenmek istiyorum. Lütfen bana yardım edin. Hangi otobüsler Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesine gidiyor? Otobüslerin durakları, yolları ve saatleri hakkında bilgiler edinmek isterim. Otobüslerin duraklarının nerede olduğunu ve hangi saatlerde geçtiğini öğrenmek istiyorum. Çevredeki diğer alternatifler hakkında bilgi edinmek istiyorum. Otobüslerin ne kadar sıklıkla geçtiği ve nereden nereye geçtiği hakkında da bilgi edinmek istiyorum. Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
20,605
1,159
112
Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi, Konya’nın Karatay ilçesinde bulunan bir mesleki ve teknik anadolu lisesidir. Lise, Türkiye’nin her yerinden gelen öğrencilerin mesleki ve teknik eğitim almalarını sağlamak için kurulmuştur. Öğrencilerin kendi meslek alanlarına göre eğitim almalarının yanı sıra, günlük hayatlarına yönelik temel becerileri de kazanmalarına yardımcı olur.

Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Hangi Otobüs Gider?

Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi, Konya'ya yakın bir yerdedir ve bu nedenle liseye ulaşmak için çeşitli ulaşım seçenekleri sunulmaktadır. Liseye ulaşmak için en ideal yoldur, Konya Otogarı’ndan Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesine gitmek için günlük seferler düzenleyen Karatay Belediyesi tarafından kiralanan servis otobüsleridir. Servis otobüslerinin Konya Otogarı ile Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi arasında her gün saat 06:00'dan 19:00'a kadar seferler yaptığı bilinmektedir.

Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Servis Otobüsü Ücreti

Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi servis otobüsü ücreti, otobüsün gittiği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yolcular, ücreti ödemek için servis otobüsünün içindeki ücret kasasından ödeme yapabilirler. Ücret kasasından ödeme yapmak dışında, Konya Otogarı önündeki bilet gişesinden de bilet alınabilir.

Sonuç

Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesine ulaşmak için en ideal yol, Konya Otogarı’ndan Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi servis otobüsleridir. Karatay Belediyesi tarafından kiralanan servis otobüsleri, saat 06:00'dan 19:00'a kadar Konya Otogarı ile Karatay mesleki ve teknik anadolu lisesi arasında seferler yapmaktadır. Ücret, yolculuk mesafesine göre değişmektedir. Yolcular, servis otobüsü içindeki ücret kasasından ödeme yaparak bilet alabilir veya Konya Otogarı önündeki bilet gişesinden alabilirler.

PavyonGacisi

Üye
BaYaN
20 Ağu 2023
12,256
1,568
5
Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Konya'nın Karatay ilçesinde bulunan bir mesleki ve teknik anadolu lisesidir. Lise, öğrencilere çeşitli teknik, sanayi, bilgisayar ve hizmet meslekleri konularında eğitim vermektedir. Lise, öğrencileri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından kurumun köklü geçmişi ve kaliteli eğitim programları çerçevesinde düzenlenen teknik meslekler alanındaki mesleki eğitim sertifikalarına (TEM) hazırlamaktadır.

Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ulaşım, Konya şehir merkezine yaklaşık 8 km mesafede olan Karatay ilçesine direkt olarak ulaşımı sağlayan otobüslerle sağlanmaktadır. Konya'dan Karatay'a giden otobüsler, Konya Otogarından çeşitli saatlerde hareket eder. Böylece öğrenciler, Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ulaşmak için Konya Otogarından kalkan otobüslere binmek suretiyle mesleki ve teknik eğitimlerine başlamak için Karatay'a ulaşabilirler. Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gitmek isteyen öğrenciler ayrıca Konya şehir merkezinden hareket eden çeşitli minibüsler ve taksiler de kullanabilirler.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)