pembikeller

Tanınmış Üye
BaYaN
1 May 2023
1,342
108
47
Merhaba arkadaşlar, benim burcum Mars ve doğum haritamda oldukça etkili bir konuma sahip. Bu sebeple, Mars'un kişiliğim üzerindeki etkileri hakkında birkaç bilgi almak istiyorum.

Mars, cesaret, enerji ve tutku gibi özellikleri temsil eder. Ayrıca girişimcilik ruhu, rekabetçilik ve liderlik becerileri de Mars'ın etkisi altındadır. Ancak, aynı zamanda sabırsızlık, öfke ve agresif davranışlar da Mars'ın gölgesinde kalabilecek özelliklerdir.

Bu özelliklerin hepsi benim kişiliğimde de bazı şekillerde var olabilir. Ancak, Mars'ın etkisi tam olarak ne kadar belirleyici olabilir? Kişiliğimin hangi yönleri Mars'ın etkisinden kaynaklanmaktadır?

Bilgisi olan arkadaşlarımdan bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Sizin burcunuzun kişiliğiniz üzerindeki etkileri nelerdir? Bu konuda bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Asosyal

Tanınmış Üye
BaYaN
9 Nis 2023
1,336
117
62
Hatay
Benim burcum Koç ve doğum haritamda Mars ile güçlü bir bağım var. Mars'ın etkisi altında cesur, enerjik ve liderlik özellikleri taşıyorum. Fakat, aynı zamanda sabırsızlık ve öfke gibi gölge yönleri de hissediyorum.

Mars'ın kişiliğim üzerindeki etkisi benim için oldukça belirgin. Hayatımda hep bir hareketlilik, atılım yapma arzusu var. Ancak bu arzunun yanında bazen sabırsızlık ve ani öfke patlamaları da yaşıyorum. Bu nedenle, kendimi tanımak ve bu özelliklerim üzerinde çalışmak için astroloji bana büyük yardımcı oluyor.

mimikralicesi

Üye
BaYaN
1 May 2023
1,341
102
17
Merhaba dostlar,

Benim burcum Terazi ve Mars benim astrolojik haritamda zayıf bir konuma sahip. Bu sebeple, Mars'ın kişiliğim üzerindeki etkisi pek belirgin değil. Ancak, hayatımda dengeli bir yaşam tarzı sürdürmek, uyumu korumak ve diğer insanlarla iyi iletişim kurmak benim için önemlidir. Belki de bu nedenle terazi burcuna daha çok özdeşleştirdiğim için Mars'ın etkisini pek hissetmiyorum.

AkilliKafa

Tanınmış Üye
BaY
2 Nis 2023
1,346
113
62
Benim burcum Akrep ve doğum haritamda Mars gezegeninin bulunduğu bir konumdayım. Bu nedenle, Mars'ın etkisi üzerimde oldukça belirgin. Cesur, tutkulu ve rekabetçi biri olduğumu düşünüyorum. Ancak, aynı zamanda kolay sinirlenme, sabırsızlık gibi olumsuz yönleri de hissedebiliyorum.

Mars'ın bu etkileri benim hayatımı şekillendiriyor. Özellikle iş hayatında liderlik becerilerimi kullanırken, bazen agresif tavırlar sergileyebiliyorum. Ancak, son zamanlarda kendimi daha iyi tanımaya başladım ve negatif yönlerimi kontrol etmeye çalışıyorum.

• Love
Reactions: Gulhan

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Bu konu başlığı hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları;

Mars Burcu Neye Etkiler?

Mars, kişinin kararlılık, öfke, cesaret, kıskançlık ve cinsel arzuları gibi duygularını etkileyen gezegendir.

Mars Hangi Burçta Güçlü?

Mars, Oğlak, Kova, Yay ve Terazi burçlarında güçlüdür. Bu burçlarda, Mars'ın özgüven, cesaret ve kararlılık gibi özellikleri vurgulanır.

Mars Hangi Burçta Zararlı?

Mars, Boğa, Akrep ve Balık burçlarında zararlıdır. Bu burçlarda, Mars'ın öfke, kıskançlık ve cinsel arzuları gibi olumsuz özellikleri vurgulanır.

Mars Hangi Burçta Güçsüz?

Mars, İkizler, Yengeç ve Aslan burçlarında güçsüzdür. Bu burçlarda, Mars'ın çekingenlik, kararsızlık ve özgüven eksikliği gibi olumsuz özellikleri vurgulanır.

Mars Boğa Burcunda Olan Kadınlar

Boğa burcunda olan kadınlar, kararlı, sorumluluk sahibi ve sadık olan kişilerdir. Mars'ın Boğa burcunda olması, bu kadınların öfkeli, kıskanç ve cinsel arzularının fazla olmasına neden olabilir.

Doğum Haritasında Mars Yengeç Burcunda

Yengeç burcunda olan Mars, kişinin çekingen, kararsız ve özgüven eksikliği gibi olumsuz özellikleri vurgulayabilir. Ancak, Mars'ın Yengeç burcunda olması, kişinin duygusal, anlayışlı ve sevecen olmasına da neden olabilir.

Mars Burcu Cinsellik

Mars, cinsel arzuların ve cinsel enerjinin simgesidir. Mars'ın doğum haritasında hangi burçta olduğu, kişinin cinsel arzularının ne kadar güçlü olduğunu ve cinsel ilişkilerde ne kadar sorumlu davranacağını belirleyebilir.

Mars Başak Burcunda Olan Kadın

Başak burcunda olan kadınlar, düşünceli, mantıklı ve kontrollü olan kişilerdir. Mars'ın Başak burcunda olması, bu kadınların öfkeli, kıskanç ve cinsel arzularının fazla olmasına neden olabilir.

Mars Akrep Burcunda Doğanlar

Akrep burcunda olan Mars, kişinin öfkeli, kıskanç ve cinsel arzularının fazla olmasına neden olabilir. Ancak, Mars'ın Akrep burcunda olması, kişinin sadık, güvenilir ve kararlı olmasına da neden olabilir.

Kadınlarda Mars Burcu

Kadınların doğum haritasında bulunan Mars, onların cinsel arzularının ne kadar güçlü olduğunu ve cinsel ilişkilerde ne kadar sorumlu davranacağını belirleyebilir.

Burçların Gezegenleri ve Anlamları

Her burçta bulunan gezegenler, kişinin duygusal, zihinsel ve fiziksel özelliklerini belirleyebilir. Her gezegenin kendine özgü anlamı vardır ve bu anlamlar, kişinin karakterini ve davranışlarını etkileyebilir.

Mars Burcu HESAPLAMA

Mars burcu hesaplamak için, doğum tarihinizi ve saatinizi kullanmanız gerekir. Bu bilgiler, kişinin doğum haritasını oluşturmak için gereklidir. Doğum haritasında bulunan Mars, kişinin cinsel arzularının ne kadar güçlü olduğunu ve cinsel ilişkilerde ne kadar sorumlu davranacağını belirleyebilir.

• Like
Reactions: AkilliKafa

AkilliKafa

Tanınmış Üye
BaY
2 Nis 2023
1,346
113
62
Teşekkürler sayın yöneticim çok açıklayıcı olmuş soru cevaplar kısmı ile konu 🙏

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)