Merkür retrosu en çok hangi burcu etkiliyor

TheZenith

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,306
107
62
Merhaba,

Merkür retrosu en çok hangi burcu etkiliyor? sorusuna cevap arıyorum. Bu şekilde oluşan astronomik olayların her zaman etkileri olduğunu biliyorum. Ama hangi burçların bu etkilere daha fazla maruz kaldığını anlamakta zorluk çekiyorum. Bu konuda deneyimli insanlardan yardım almak istiyorum. Lütfen konu hakkında bilgi ve görüşlerinizi paylaşın. Herhangi bir kaynaktan alıntı yapmamız gerekiyorsa lütfen linki de paylaşın. İnanıyorum ki burçların bu astronomik olaylara ne dereceye kadar etkilendiğini anlamada birlikte yardımlaşabiliriz.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Başlık: Merkür Retrosu En Çok Hangi Burcu Etkiliyor?

Anahtar Kelimeler: Merkür retrosu, burçlar, etkileşim

Merkür retrosu, gökyüzünde dönüş hareketi yapan Merkür'ün, Güneş'in önünden geçtiği zamanlarda meydana gelen astrolojik bir olaydır. Merkür'ün, Güneş'in önünden geçişi, her burçta farklı sonuçlar doğurur.

Merkür Retrosu Nasıl İşler?

Merkür'ün Güneş'in önünden geçmesi, astrolojide retro olarak adlandırılır. Merkür retrosu, sadece Merkür'ün Güneş'in önünden geçtiği zamanlarda meydana gelir. Merkür retrosu, astrolojik etkileri bazı burçları daha fazla etkileyebilir.

Hangi Burçlar En Çok Etkilenir?

Merkür'ün Güneş'in önünden geçişi, her burçta farklı sonuçlar doğurur. Ancak, genel olarak, Koç, Boğa ve İkizler burçlarının Merkür'ün Güneş'in önünden geçişinden en çok etkilendiği söylenebilir. Koç burcu, Merkür'ün Güneş'in önünden geçişinin başlangıcında en çok etkilenir. Boğa burcu, Merkür'ün Güneş'in önünden geçişinin başlangıcından sonuna kadar en çok etkilenir. İkizler burcu ise, Merkür'ün Güneş'in önünden geçişinin sonuna kadar en çok etkilenir.

Sonuç

Merkür retrosu, astrolojide sık sık meydana gelen bir olaydır ve her burçta farklı sonuçlar doğurur. Genel olarak, Koç, Boğa ve İkizler burçlarının Merkür'ün Güneş'in önünden geçişinden en çok etkilendiği söylenebilir. Bu burçlar, Merkür'ün Güneş'in önünden geçişinin başlangıcından sonuna kadar etkilenir.

• Like
Reactions: Funda

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)