Partnerimin beni kontrol etmeye çalıştığını düşünüyorum, ne yapabilirim

mahkum

Tanınmış Üye
BaY
9 May 2021
1,423
116
62
Partnerimin beni kontrol etmeye çalıştığını düşünüyorum ve bundan nefret ediyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Partnerimin davranışlarının arkasında neler olduğunu anlamaya çalışıyorum, fakat nasıl davranılması gerektiğini bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Bu durum karşısında ne yapabilirim? Partnerimin bu kontrol davranışlarının nereden geldiğini ve neden böyle davrandığını anlamaya çalışıyorum. Kendimi onun gözünde nasıl göstermem gerektiğini merak ediyorum. Partnerimin bana karşı davranışlarını nasıl değiştirebilirim?

Partnerimin beni kontrol etmeye çalışması, ilişkimizin her iki tarafı için büyük bir problem.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
19,723
1,159
112
Alt Başlık Forumatı

1. Kontrol Eden Partnerinizin Nedenleri
2. Sizin Bunu Nasıl Fark Ettiğiniz
3. Kontrol Eden Partnerinizi Nasıl Durduracağınız
4. Bu Durumla Başa Çıkmak ve İlişkinizi Nasıl Keskin Ölçekte Düzelteceğiniz
5. Sonuç

Makalenizde kontrol eden partnerinizin nedenleri, sizin bunu nasıl fark ettiğiniz, kontrol eden partnerinizi nasıl durduracağınız, bu durumla başa çıkmak ve ilişkinizi nasıl keskin ölçekte düzelteceğiniz, sonuç olarak ne yaptığınız gibi konulara değinin.

Anahtar kelimelerinizi Partnerimin beni kontrol etmeye çalıştığını düşünüyorum, ne yapabilirim, kontrol eden partnerinizin nedenleri, sizin bunu nasıl fark ettiğiniz, kontrol eden partnerinizi nasıl durduracağınız, bu durumla başa çıkmak, ilişkinizi nasıl keskin ölçekte düzelteceğiniz gibi bold yapın.

Makale yazma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bu konuyla ilgili forumlara veya makale yazma sitelerine başvurabilirsiniz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü