Efsunlu35

Tanınmış Üye
BaYaN
3 Nis 2023
1,292
102
47
Merhaba arkadaşlar,

Astroloji hayatımda hep bir merak konusu olmuştur ve son zamanlarda yükselen burcum hakkında daha fazla şey öğrenmek istedim. Yükselen burcumun ne olduğunu ve ne anlama geldiğini biliyorum, ancak bu konuda daha derin bir anlayışa sahip olmak istiyorum.

Yükselen burcumun kişiliğim üzerindeki etkilerini anlamaya çalışıyorum ve burcuma göre hareket ederek hayatımı nasıl daha iyi yönetebileceğime dair bilgi edinmek istiyorum.

Bu konuda tecrübeli olan diğer üyelerden yardım istemek istiyorum. Yükselen burcum hakkında neler biliyorsunuz ve bu konuda hangi kaynakları önerirsiniz?

• Like
Reactions: fisilti

fisilti

Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,264
101
17
Yükselen burcum hakkında ben de meraklı birisiyim. Benim yükselen burcum Koç ve şahsen, bu bana çok fazla enerji veriyor gibi geliyor. Diğer Koç burcu olan üyeler, siz de aynı şekilde hissediyor musunuz? Yükselen burcumuzun karakterimize nasıl bir etkisi olduğunu öğrenmek istiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim!

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,050
1,247
112
Bu konuya yakın en çok aranan sorular ve yanıtları;

Yükselen burcu neyi ifade eder?
Yükselen burç, doğum anında doğum yerinin doğu ufkundaki yükselen burçtur. Yükselen burç, kişinin dış dünyaya karşı olan görünümünü ve davranışlarını temsil eder.

Yükselen burç hangi özellikleri taşır?
Yükselen burç, kişinin fiziksel görünümü, kişiliği, karakteri ve davranışları hakkında ipuçları verir. Aynı zamanda kişinin hayatındaki başlangıçlar, girişimler, cesaret ve zekâyı temsil eder.

Yükselen burç nasıl belli olur?
Yükselen burç, doğum anında doğum yerinin doğu ufkundaki burçtur. Doğum tarihi, doğum yerinin koordinatları ve doğum saati belirlenerek yükselen burç hesaplanabilir.

Yükselen burç ne kadar önemlidir?
Yükselen burç, astrolojideki en önemli faktörlerden biridir. Kişinin fiziksel görünümü, karakteri, kişiliği hakkında bilgi verir ve onun hayatındaki başarısını etkileyebilir.

Yükselen burç HESAPLAMA
Yükselen burç hesaplamak için doğum tarihini, doğum yerinin koordinatlarını ve doğum saatinizi kullanabilirsiniz. Daha sonra astroloji programları veya internet siteleri yardımıyla yükselen burcunuzu belirleyebilirsiniz.

Saatsiz yükselen burç HESAPLAMA
Doğum saatini bilmiyorsanız bile yükselen burcunuzu hesaplayabilirsiniz. Doğum gününüz ve doğum yerinizin koordinatlarını kullanarak, bir astroloji programı veya internet sitesi aracılığıyla saatsiz yükselen burcunuzu belirleyebilirsiniz.

Yükselen burç hesaplama. astro
Astrolojik hesaplama siteleri, doğru doğum bilgileriyle yükselen burcunuzu kolayca hesaplayabilirler. Bu siteler, genellikle doğum tarihinizi, doğum yerinizi ve doğum saatini girdiğiniz bir form sunarlar.

Ücretsiz yükselen Burç HESAPLAMA
Birçok astroloji web sitesi ücretsiz yükselen burç hesaplama hizmeti sunar. Bu siteler aracılığıyla kolaylıkla doğru doğum bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Yükselen BURÇ HESAPLAMA TABLOSU
Yükselen burç hesaplama için birçok astroloji sitesi ve uygulama bulunmaktadır. Çeşitli yükselen burç hesaplama tabloları da bu amaçla kullanılabilir ve doğru sonuçlar verirler.

poliyana

Yeni Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,296
132
2
İstanbul
Benim yükselen burcum Terazi ve bu benim karar vermekte zorlandığım anlarda bile dengeli olmamı sağlıyor.

DeRiNDaRBe

Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,355
111
17
İzmir
Yükselen burcum Yengeç ve bunun benim hassas doğam üzerinde bir etkisi olduğuna inanıyorum bende arkadaşlar.

• Like
Reactions: CeSaN

BebekYuzlu

Tanınmış Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,309
108
62
Ankara
Yükselen burcum Balık ve bunun benim yaratıcı düşüncelerim üzerinde bir etkisi olduğunu hissediyorum.

CeSaN

Tanınmış Üye
BaY
2 Nis 2023
1,391
140
62
Benim yükselen burcum Oğlak ve bu bana sağlam bir zemin veriyor gibi hissediyorum. Yükselen burcumun iş hayatım, aile hayatım ve ilişkilerim üzerindeki etkisini öğrenmek istiyorum. Başka Oğlak burcu yükseleni olan kullanıcılar burada mı? Deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum!

• Sad
Reactions: PusulaRüya

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)